Skip to content Skip to footer
Siparişim 0 items - ₺0.00 0

Hakkımızda

MODA DÜNYASINA YÖN VEREN KUMAŞLAR

SADECE DOKUMUYORUZ
ASLINDA HAYATINIZA
DOKUNUYORUZ...

Bizler, bu hikâyeyi kusursuzlaştırmak için yıllardır çalışıyoruz.
Pi Kumaşçılık olarak gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakmak önceliğimiz. Güçlü köklerimiz ile Üretimlerimizde kullandığımız doğa dostu teknolojiler ve sürdürülebilir sistemlerle insana yatırım yapan, çevreye duyarlı ve ülke ekonomisine katkıda bulunan büyük bir aileyiz.

Moda hızla değişirken, değişmeyen tek şey; müşterilerimizin kalite beklentisi.

Müşteri odaklı ve hatasız üretim ilkesi ile çıktığımız yolda, müşterilerimizin ihtiyaçlarına, talep ve standartları doğrultusunda hızla yanıt veriyoruz.

TASARIMLARINIZI GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Tasarımlarınızı Gerçeğe Dönüştürüyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz kapsamlı hizmet ve uluslararası standartlardaki ürünlerimizle, Sipariş alımından teslimata kadar ki süreç içerisinde her türlü konuda müşteri bilgilendirilmesi satış personelimiz tarafından hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Üretilen ürünlerde, müşterilerin istekleri ön planda tutulmakta olup, yapılan üretim geliştirme çalışmaları sonrasında olabilecek problemler de tespit edilip hızlıca çözümlendirildikten sonra üretim işlemi yapıldığından, ürün kalitesi ve sağlamlığı ile müşterilerimizin beklentileri en üst düzeyde karşılanmaktadır. her yıl bir önceki yıldan daha iyisini üretme arzusuyla global tekstil endüstrisinin güvenilir ve başarılı bir partneri olarak bugün dünyanın birçok yerindeki hazır giyim markalarını temsil etmekten gurur duyuyoruz.

Sürdürülebilir ve eşit yarınlara inanan herkesi değişim için birlikte hareket etmeye davet ediyoruz.

Sürdürülebilir Sistem​

Doğaya Saygılı Üretim

Öncü Tasarımlar

Ödül Alan Koleksiyonlar

Yeni Nesil Teknolojiler

Uluslararası Standartlarda Kalite

Müşteri Odaklı, Hızlı, Hatasız Üretim

Dünyaca Ünlü Markalar ile İş Birlikleri

Geniş Dış Ticaret Ağı

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik, bugünün ihtiyaçlarını; gelecek nesillerin ihtiyaçlarına zarar vermeden karşılamak demektir. Çevresel sürdürülebilirlik, gelecek nesillere dünyayı daha yaşanabilir bırakmak için çevrenin ve doğanın korunmasına yönelik faaliyetleri içermektedir. Bu doğrultuda, Pi Kumaşçılık olarak, Ar-Ge faaliyetlerimizden, üretimde malzeme seçimine, atık yönetiminden enerji kullanımına kadar her adımda sürdürülebilir bir dünya için yoğun çaba harcıyoruz.

Çevre Politikası

Her zaman doğayla dost üretimi ilke edinmiş olan Pi Kumaşçılık , sürdürülebilirlik stratejisini, tasarımların hazırlanma sürecinden, üretimin tüm proseslerine kadar gerçekleştirmektedir. Üretimlerimizi; gözetim zincirini, sosyal ve çevresel uygulama standartlarının gerektirdiği şekilde dikkate alarak yapıyor ve bu doğrultuda çevre ve insan sağlığına olan sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.

Çevre Dostu Ürün

Pi Kumaşçılık olarak üretimin her aşamasında iyileştirmeler yaparak üretimin çevre ve insana olan zararlı etkilerini en aza indirmeye çalışıyoruz. Çevreye duyarlı tasarım kavramını, teknolojik gelişmelerin güncel ışığında gereksinimleri karşılayacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bizden haberdar olun..